Home
Nieuws
Agenda
Informatie
Industriedag
Personen
Organisaties
Vacatures
CV's
WDeals
Mijn WD
Contact
 
 

Ambassadeurs

 
Binnen het bestuur van de WD is het idee opgevat om per Drechtsteden gemeente een tweetal ambassadeurs te benoemen waartoe de leden zich kunnen wenden op het moment dat ze een akkefietje hebben met de gemeente of met andere instanties waar ze zelf of met meerdere bedrijven niet uitkomen en wat valt binnen het aandachtsgebied van de WD. Dit kunnen uiteraard ook andere zaken zijn die hen belemmeren in hun ondernemerschap. Op aangeven van de ambassadeur kunnen we dit als WD oppakken en kijken wat we voor deze bedrijven kunnen betekenen. De ambassadeur vangt ook ongevraagd signalen op die er leven in de gemeente onder de ondernemers en brengt dit onder de aandacht van het bestuur teneinde ondernemers advies of ondersteuning te kunnen bieden.

Tevens is het de bedoeling dat deze ambassadeurs, wanneer ze binnen hun netwerk tegen bedrijven oplopen waarvan zij de indruk hebben dat het voor hen waardevol zou zijn om lid te worden van de Werkgevers Drechtsteden, om hen te enthousiasmeren voor het lidmaatschap. De Drechtsteden zijn opgesplitst en per gemeente zijn een tweetal ambassadeurs aanspreekbaar. Hieronder treft u de ambassadeurs van uw gemeente aan en de gegevens waaronder u hen kunt bereiken.

Bij de indeling is zowel gekeken naar woon- als vestigingsplaats.

Sliedrecht

Gert Jongeneel




Postbus 174 3360 AD Sliedrecht T. 0184-418433 E. jongeneel@jongeneel.net.nl


Arie van den Herik




3300 AD Dordrecht T. 078-6548180 E. arie@quadraet.nl


Papendrecht

Bert de Winter




Baanhoek 184 3361 GN Sliedrecht T. 0184-425509 E. bert@bureaubm.nl


De Heer J.R. Kraaijeveld




Postbus 72 3350 AB Papendrecht T. 078-6446464 E. info@vandegrijp.com


Hendrik-Ido-Ambacht

Wico van Helden




Stationsplein 4J 3331 LL Zwijndrecht T. 010-8440133 E. wvanhelden@wididi.com


Barendrecht

Dirk Rijnders




Donk 7a 2991LE Barendrecht T. 0184 - 75 05 04 E. dirk.rijnders@heeros.com


Alblasserdam

Jan Brand




Dam 67 2951 GA Alblasserdam T. 078-6919211 E. j.c.brand@brandbba.nl


Caroline Graafland




Kelvinring 52A 2952 BG Alblasserdam T. 078-6131621 E. caroline@imhotep.nl


Dordrecht

Remco Valkman




Singel 315 3311 HE Dordrecht T. 078 6311430 E. info@nestrx.nl